Whatsapp
Telefon
Hizmetler

Halı Yıkama

Deneyimli ve işinde uzman ekibimiz ile Aytan  Halı Yıkama her türlü Halı, Kilim, Yolluk gibi eşyalarınızı evinizden teslim alıp fabrikamızda gerekli temizliği yapıldıktan sonra teslim etmektedir.

Yılda en az 2 kere yapılan ince temizliklerin en başında halı temizliği gelmektedir. Halı temizliği işi oldukça zor ve uğraş gerektiren bir iştir, bu yüzden halı yıkama yoğun bir emek istemektedir.

Evinizde ve ofisinizde bulunan halılar şüphesiz ki en çok kirlenen eşya durumundadır. Halılarınızın üzerleri kirlendikçe içerisindeki kirler ve tozlar zamanla dibe batmaya başlayacaktır ve görülmesi çok zor bir hale gelecektir. Hem zaman hem de emek kaybı yaşamadan halılarınızı keçiören  Halı Yıkama firmamıza vererek güzelce temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Belirli bir zaman yıkaması yapılmayan halılarınız, zamanla sağlığınızı tehdit edebilecek duruma gelmektedir. Temiz ve hijyenik bir şekilde halılarınızı kullanmak istiyorsanız kesinlikle bir halı yıkama fabrikasına halılarınızı göndermek gerekir. Sizlere en iyi imkân ve kaliteyi sunan aytan Halı Yıkama bu konuda deneyimli ve uzman ekibi ile 7/24 hizmetinizdedir.

Halı Yıkama
X