Whatsapp
Telefon
Hizmetler

Yerinde Halı Yıkama

Yerinde halı yıkama hizmeti veren firmamız tarafından bu iş için tamamen özel olarak üretilen profesyonel makinalar ve konusunda tecrübeli ve uzan ekipler tarafınca hizmet verilmektedir.

Temizlik mevzusu oldukça geniş bir alanı kapsamaktadır. Ama hepsinde ortak olan ve belki de en hassas konum halı temizliğidir. Bu iş için artık günümüzde halı yıkama firmaları tercih edilmektedir.

Halı yıkama şirketlerına en fazlaca ihtiyaç duyulan yerler duvardan duvara halılar, iş bölgeleri, ofisler, kamu binaları gibi taşınamayan halılara haiz olan yerlerdir. Bunun için yerinde temizlik hizmeti vermek en doğru yöntemdir.

Bizimle bildirişime geçmeniz halinde bizlerden halı yıkama için istek ettiğiniz mekân hakkındaki sizden detaylı bilgi alınır. Kaçıncı katta olduğu, temizlik sırasında zeminin boş olup olmadığı gibi konular bizim için önemlidir.

Yerinde halı yıkama hizmeti için kullandığımız ustalaşmış makinalar büyük ve bu iş için özel olduğu için ağır makinalardır. Bu bakımdan bazı bölgelere çıkarmak zor olabilir. Fakat şirket olarak bu tarz şeylerinda bütün çözümleri bizde olduğu için sizlere hiçbir halde mağduriyet yaşatmıyoruz.

Özellikle istek edilen saatte temizliğe başlamak ve belirttiğimiz saatte bitirmek için daha erken gelip makinalarımızı ve bütün ekipmanlarımız kuruyoruz.

Yerinde halı yıkama temizliği için kullandığımız makine ve deterjanlar asla halılarınıza ve zemine zarar vermemektedir. özellikle kalabalık ve toplu kullanım alanlarında tercih edilen bu temizlik hizmeti için firmamız hiç kimseye rahatsızlık vermeden temizlik meydana getirecek konumdadır.

Yerinde Halı Yıkama
X